Duyurular

Yolculuğumuz iyi hizmet felsefesini benimseyerek 1996 yılında başladı.

Yolculuğumuz iyi hizmet felsefesini benimseyerek 1996 yılında başladı. Sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek için kuruluşumuzdan bugüne Türkiye’nin tarihsel, kültürel birikimini özümsemek amacıyla büyük çaba harcadık.

Şirketimiz, profesyonel ve dinamik kadrosuyla  bugün;  Avrupa’nın en büyük charter firmaları ile yapmış olduğu iş birliği, dünyanın dört bir yanındaki otellerle anlaşmaları ve geniş tur çeşitliliği ile Türkiye’de eşsiz bir konuma ulaşmıştır.

Turizm sektöründe hiç şüphesiz ki müşteri memnuniyeti ve devamlılığı önceliktir. Bizler de bu memnuniyet ve devamlılığı sürdürebilmek adına tüm karlılık hesaplamalarını müşteri memnuniyet düzeyine göre tespit ederek maksimum hizmet kalitesini sunmaktayız.

Yenilikçi ve üretken kadromuzla siz müşterilerimizin gereksinim ve beklentilerine  göre  organizasyon  ve seminerler yaparak, hayali kurulan tatil fırsatlarını en uygun şekilde sağlayarak,  havacılık hizmetlerimizle on binlerce kişiye hizmet vererek, araç kiralama olanağı sağlayarak, organize ettiğimiz doğa ve turistik turlarımızla turizm sektörünün her alanında sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Şirketimiz yurt içinde ve dışında düzenlediği seminer ve kongrelerle  sunmuş olduğu  hizmetten duyulan memnuniyet düzeyi artarak sadık müşteri portföyünü de oluşturmuştur.

Her yıl binlerce turisti Türkiye’ye getiren GATA TOURS, ülke ekonomisine yaptığı katkıdan dolayı haklı bir gurur yaşamaktadır.

Şimdiye kadar hizmet verdiğimiz binlerce müşterimizin memnuniyeti, yegane gurur ve güvence kaynağımızdır.


© 2015 Tüm hakları saklıdır.


gata tur tursab belgelidir.


Haber Bülteni

Sitemizdeki yenilikler ve kampanyalardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olunMüşteri iletişim merkrezi
0 (312) 435 54 24
gata@gata.com.tr

Ana Sayfa | Hakkımızda | Son dakika fırsatları | Yurt İçi Oteller | Kültür turları | Yurt dışı turlar | İletişim